Webáruházunk a gyorsabb, kényelmesebb használat érdekében cookie-kat (sütiket) használ. Részletek

Menü
Ár:
4.990 Ft (3.929 Ft + ÁFA)
Termék címkék: cf400, cf400a, cf400x

HP -hez CF400X (Nr.201X) Bk fekete utángyártott toner (~2800 oldalas)

Ár:
4.990 Ft (3.929 Ft + ÁFA)
Színe
BK, Fekete
information_markNyomtatóm gyártója:
HP


Kapacitás: ~2800 oldal dokumentum

Szín: fekete


Gyártó: Utángyártott
Nem értékelt
Kézbesítés 1 munkanap

Leírás és Paraméterek

Kapacitás: ~1500 oldal dokumentum, szabvány szerinti 5%-os lefedettség mellett. Mit jelent ez? Megtalálod a leírás alján.

A toner az alábbi nyomtatókkal kompatibilis:

HP Color LaserJet Pro M252dw HP Color LaserJet Pro M252n
HP Color LaserJet Pro M274n HP Color LaserJet Pro M277dw
HP Color LaserJet Pro M277n  

NEM eredeti HP termék.

5%-os lefedettség:

A gyártók ISO szabvány alapján, laboratóriumi körülmények között mért gyári adatokat adnak meg. Az 5%-os lefedettség annyit jelent, hogy egy A4-es oldalnak az 5%-át fedheti festék. A megadott oldalszámot sajnos nagyon sok tényező befolyásolja (betűméret és vastagság, képek, logok, karbantartáskor keletkezett tintaveszteség, stb...), ezért az oldalszámokat mindig az egyéni nyomtatási szokásokhoz mérten érdemes számolni. A példa kedvéért egy átlagos számla, kisebb logoval, kerettel és a szokásos tartalommal kb. 11%-os fedettséggel készül el (így a 3000 oldalas tonerrel kb. 1500 oldalt tudunk nyomatni). Az esetek többségében az sem számít valósnak, ha az új nyomtatókellékünket összehasonlítjuk az előzővel, hiszen általában nem ugyanazt az oldalt nyomtatjuk folyamatosan. 

Ne feledd! Az utángyártott nyomtatókellék használta a nyomtatód garanciavesztésével jár. További részletekért KLIKKelj IDE!
information_markKapacitás: ≈2800 lap (gyártói adat)
information_markTípus: Toner, lézerkazetta
information_markBesorolás: Utángyártott

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek